Hakkımızda

Yıllardır ülkemizde eğitim faaliyetlerinin zayıf olduğundan yakınırdık. Sıra dışı ve kaliteli eğitim hizmeti verebilecek firma bulmak zordu. İşte EGEMOD bu ihtiyaç nedeniyle oluştu.

EGEMOD, MODÜL Eğitim Hizmetleri’ nin seminer ve kurslarla ilgili faaliyet gösteren bölümüdür. MODÜL, Ülke eğitimine katkıda bulunmak amacıyla yazar ve eğitimciler tarafından 1997 yılında kurulmuştur. Her geçen yıl yeni eğitimciler katılarak; bir çığ gibi büyümüştür. Birlikten kuvvet doğar ilkesiyle hareket etmekteyiz. Gelişen koşulara uyum sağlamak, bilgi alışverişinde bulunmak ve dayanışma temel hedefimizdir.

Önümüzdeki yıllarda daha farklı konularda, eğitimler vermeyi hedefliyoruz. Yeniliğe açık, bilgiye susamış kişi ve kurumları EGEMOD çatısı altında görmek isteriz. Birlikte çalışmak dileğiyle…

EGEMOD

Misyon & Vizyon

MODÜL Eğitim Araçları olarak katma değeri en yüksek olan hizmetin; eğitim sektörü olduğunu düşünüyoruz. Din, dil, ırk ve siyasi düşünce farkı gözetmeden ülkeye hizmeti temel bir felsefe haline getirdik. Kısa sürede faaliyet konularında lider duruma yükseldik. Ünümüz yurt içinin yanı sıra yurt dışına taşmıştır.
Kuruluşunun ilk yıllarında kitap ve eğitim araçları konusunda faaliyet gösteren MODÜL, 2011 yılına gelindiğinde, 20 yıllık bir deneyimle ilgi alanı içine endüstriyel ürünleri de katmıştır. Halen mesleki ve teknik eğitimler, kitap ve eğitim araçlarının yanı sıra hidrolik, pnömatik ve otomasyon ürünleri konusunda faaliyet gösteriyoruz.
Ülke sanayinin gelişmesi için yerli ürünlere öncelik veriyoruz. Ülkemizde üretimi gerçekleşmeyen, ileri teknoloji cihazlarını da ürünlerimiz içine katmış bulunuyoruz. MODÜL, önümüzdeki yıllarda sizlerin de desteğiyle daha da büyüyecek ve genişleyecektir.
MODÜL TEKNİK EĞİTİM VİDEOLARI